Regulamin świadczenia usług sklepu e-tutticolori.pl 

 

§ 1

e-tutticolori.pl jest sklepem internetowym, którego właścicielem jest Rafał Jaskowski prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Rafał Jaskowski z siedzibą w Krakowie przy ul. Podłęska 9, 30-865 Kraków, wpisaną do CEIDIG. Regulamin określa zasady zawierana transakcji w sklepie e-tutticolori.pl. 

§ 2

e-tutticolori.pl jest internetowym sklepem z odzieżą dziecięcą, za pośrednictwem którego  użytkownicy mogą nabywać odzież oraz akcesoria dziecięce. 

§ 3

Dokonywanie zakupów za pośrednictwem e-tutticolori.pl wymaga akceptacji plików cookie przez przeglądarkę użytkownika. Serwis działa na prawidłowo skonfigurowanej przeglądarce Internet Explorer, Mozilla Forefox, Google Chrome bądź innej zaktualizowanej i odpowiednio skonfigurowanej przeglądarce. 

§ 4

Aby złożyć zamówienie, należy zarejestrować się na stronie sklepu i wypełnić wskazany na tej stronie formularz. Zamówienie dokonywane jest przez wybór właściwej pozycji odzieży, wybór liczby sztuk i kliknięcie znaku „kupuję”. Po potwierdzeniu wyboru, Użytkownik przenoszony jest na stronę wyboru sposobu płatności i sposobu odbioru zamówienia.Odbiór zamówienia może być dokonany osobiście w siedzibie e-tutticolori.pl bez dodatkowej opłaty.Zamówienie może być także dostarczone na adres wskazany przez Zamawiającego za odpowiednią opłatą wskazaną w cenniku dostawy. Wybór formy odbioru następuje po skompletowaniu zamówienia.Po złożeniu zamówienia.

§ 5

Zamawiającemu przysługuje prawo zwrotu nieużywanego towaru do 14 dni.

§ 6

W przypadku, gdy okaże się, że dostarczony towar jest niezgodny z zamówieniem, Zamawiającemu przysługuje prawo do wymiany towaru na zamówiony bądź nowy. Odesłanie zamówionego towaru następuje na rachunek e-tutticolori.pl, który pokrywa związane z tym koszty. Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni. W przypadku uwzględnienia reklamacji, Zamawiającemu wysyłany jest nowy egzemplarz w miejce niezgodnego z zamówieniem lub zwrot pieniędzy. W przypadku, gdy reklamacja nie zostanie uwzględniona, e-tutticolori.pl zareklamowany towar odsyła na własny koszt. W sytuacji braku zamówionego a niewadliwego towaru,e-tutticolori.pl informuje o tym Zamawiającego mailem bądź telefonicznie. Wedle wyboru Zamawiającego – uiszczona należność jest zwracana na jego rachunek bankowy, albo wysyłany jest inny towar w tej samej cenie, wybrany przez Zamawiającego. Koszty przesyłek ponosi e-tutticolori.pl.